Co prawda pogoda Nas nie rozpieszczała, ale Harcerze się nie poddają i żadna pogoda Nam nie straszna. Dzięki gościnie naszych przyjaciół wszystko się udało i Harcerski Start wystartował!

Pan Burmistrz Adam Krupa otworzył Nowy Rok Harcerski, po czym na salę wniesiono nasz inauguracyjny tort, który goście i uczestnicy zjedli ze smakiem.Podsumowaliśmy naszą Nieobozową Akcją Letnią w Ściborzycach Małych i Harcerską Akcję Letnią w Darłówku, które przebiegły bezpiecznie, dostarczyły uczestnikom wielu wspomnień, nowych przyjaciół i nowych umiejętności. Dziękujemy Wszystkim, którzy Nas wspierają, którzy tworzą z Nami ten wspaniały klimat i napędzają Nas do działania. Harcerska Akcja Letnia to duże wyzwanie i duża praca wielu osób, za którą bardzo dziękujemy. Bądźcie nadal z Nami, trzymajcie kciuki i wspierajcie Nas, a my w zamian odwdzięczymy się ciężką pracą i harcerską życzliwością.
Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ !!!