Opolska Niezapominajka 2020

Opolska Niezapominajka to nagroda dla najlepszej organizacji pozarządowej Województwa Opolskiego. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych, najefektywniej działających organizacji pozarządowych w naszym województwie, promocja przedsięwzięć organizacji i wzmocnienie ich wizerunku. Organizatorem konkursu jest Marszałek Województwa Opolskiego i zarząd województwa. W tym roku była to już 13. edycja konkursu. Podczas V Gali „Opolszczyzna Aktywna Społecznie” w Filharmonii Opolskiej 18 października uhonorowano tegorocznych zwycięzców konkursu. STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ otrzymało wyróżnienie i OPOLSKĄ NIEZAPOMINAJKĘ 2020. Jest to dla nas niezwykła nagroda i zaszczyt. Znaleźliśmy się wśród najlepszych organizacji pozarządowych w województwie opolskim za rok 2020 i jesteśmy bardzo dumni. Jest to sukces naszych głubczyckich instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego i członków stowarzyszenia. Mamy wiele pomysłów i planów na przyszłość. W dalszym ciągu pragniemy realizować zamierzone przedsięwzięcia integrując naszą głubczycką społeczność, a otrzymanie tak zaszczytnej nagrody na pewno dodało nam skrzydeł.